Akpınar Evden Eve Nakliyat - HAKKIMIZDA


İstanbul Güngören merkez olmak üzere 1992 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. Akpınar Nakliyat sektöründe geride bıraktığımız 14 yılda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

Akpınar nakliyat başarısındaki en büyük etken olarak müşterine sunduğu hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.

9 metreküpten 50 metreküpe kadar 6 farklı ebatta 18 araçlık filomuz bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup ev eşyası ve mobilya taşınmasına uygun donanıma sahiptir. Araçlarımız Güngören şirketimize ait garajda bulunmaktadır. 14 yılın edindirdiği bilgi, deneyim ve konusunda uzman personelimizle hizmetinizdeyiz.

Merkez İstanbul Güngören de bulunan şubelerimizle siz müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaktaktayız.

Evden eve nakliyat sektöründe bir numara olan Akpınar evden eve nakliyat a dan z ye herşeyi karşılayan tek nakliyat firmasıdır.

Evden eve nakliyatta yaz indirimlerimizden yararlanın. Hizmet ve kalitenin en iyisini sunuyoruz siz değerli müşterilerimize.Yıllarca hizmetin en iyisi, en güveniliri düşüncesiyle yola çıkan firmamız iş disiplini ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak devam etmiştir.

yetki-belgesi

marka-tescil