Şehirler Arası Nakliyat İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak ev Parça eşya taşıma nakliye şehir dışı taşıma hizmeti sunmaktayız.
En iyi profesyonel İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak sözleşmeli Şehirlerarası Nakliyat Taşıma hizmeti sunmaktayız. İstanbul’dan Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Bodrum, Antalya, Muğla, Mersin, Diyarbakır, Van, Erzurum, Çanakkale ve Kocaeli illeri başta olmak üzere Türkiye geneli bütün yurdumuza hizmet vermekteyiz.

Akpınar evden eve nakliyat firması olarak Şehirler Arası nakliyat hizmeti vermekteyiz Şehirler Arası nakliyata bizi rakiplerimizden ayıran temel özelliklerimiz arasında eşyalarınızın zamanında ve sağlıklı bir şekilde gönderilmesidir. Akpınar nakliyat olarak kesinlikle Şehirler Arası nakliyata aldığımız eşyanın yanına ikinci bir eşya almıyoruz. Kullandığımız malzemeler çok kaliteli olup, antibakteriyel ve tek kullanımlıktır. Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde mobilyalarınızın etrafı köşebent veya karton koli ile paketlenir ondan sonra patpat dediğimiz malzemeler ile korunur. Kırılacak mutfak eşyaları hijyenik bir şekilde patpat malzeme ile kilitlenir. Kolilerin üzerine kırılacak eşya diye yazılır. Askılık kıyafetler (takım elbiseler) ise firmamızın kendine has askılık dolaplarına asılır, götürdüğümüz yere dolaplar kurulduktan tekrardan yerine asılır.

sehirler-arasi-nakliyat

sehirler-arasi-nakliyat2